Třetí přípravný zápas mladších žáků.

1.5.2010

Sestava : Šleglová Lucka, Hranáč Robin, Nový Martin, Benda Vojtěch, Havel Josef, Havel Jan, Havel Nikolas, Konůpka Pavel, Červenka Karel, Petrželka Vojtěch, Chytil Josef

• 1.5. mladší žáci - Kdyně / Chodov - 4 : 7
    • Za oslabené mladší žáky ( májka, nemoc, ... ) nastoupili kluci z přípravky. Průběh zápasu byl podobný jako v Chodově a hosté se ujali vedení 0 : 2 po prvém poločasu. Druhý poločas už byl z naší strany mnohem fotbalovější a přinesl po pěkných kombinacích naše tři branky ze hry ( 2 x Pepíno; Palič ). Čtvrtá branka se ujala z přímého kopu ( Robin ), kdy povedený přímý kop soupeřův brankář neudržel a míč mu propadl za jeho záda.
      Pochvalu zasluhují hráči přípravky, kteří se svých úkolů ujali zodpovědně. Především pak Vojta Petrželka ukázal svojí bojovnost a vyrovnal se starším klukům svým fotbalovým uměním.
      Věříme, že fotbalovým kamarádům z Chodova vše vrátíme v prvém jarním mistráku 16.5. na domácím hřišti.