Kategorie: Ročník 2009/2010

Prohra po penaltách.

20.6.2010 Kdyně-Holýšov 3:3 PK 2:3

Sestava : Le Minh Chau Michal ( nahradil brankáře, který byl po nemoci )., Konůpka P., Popadyuk O., Červenka K., Nový M., Šleglová L., Havel Jos.(C), Havel N., Trumpeš M., Benda V., Sokol J., Hamrus M., Čácha V., Chytil J., Hranáč R., Petrželka V. a uzdravená Trumpešová M.

• 20.6. mladší žáci - Kdyně : Holýšov - 5 : 6
    • Zápas začal dle našich představ. Zaútočili jsme po levé straně a po faulu na Pavla K. byla nařízená penalta. Sám faulovaný však nastřelil tyč. Ve čtvrté minutě Trumpíno po své pravé straně zatáhl míč, předvedl ukázkovou zasekávačku, pak přihrávka na Robina, který přesným centrem našel Paliče a ten dává na 1 : 0. V jedenácté minutě naše přečíslení - Lucka s Robinem sami před brankářem nedokázali však proměnit. Dvacátáčtvrtá minuta a Trumpínovo úprk až k rohovému praporku, přihrávka na Pepína, centr do pokutového území, zpracování a střela Robinem 2 : 0. Bohužel z následného rozehrání soupeř snižuje na 1 : 2.
      Pět minut po začátku druhého poločasu Paličovo "kličkovaná" a střela pod dřevno na 3 : 1. Patnáct minut před koncem po samostatném soupeřovo úniku 2 : 3. Naši hráči a hráčky znervozněli. Na hře to bylo znát a nemohlo přijít nic jiného než vyrovnání. To se soupeři povedlo sedm minut před koncem 3 : 3.
      V poslední minutě zápasu, po přímém kopu Alexe, zahrál soupeř rukou v pokutovém území. Následovala již druhá penalta, ale bohužel Robin střílí přímo do brankáře.
      Za výsledek 3 : 3 v normální hrací době si družstva připisují bod a následují penalty o druhý bod.
    • začínal soupeř - 3 : 4
    • Trumpíno - 4 : 4
    • soupeř - 4 : 5
    • Pepíno - 5 : 5
    • soupeř - 5 : 6
    • Vojta - 5 : 6
      Hráče a hráčky výsledek hodně mrzel, byly vidět i slzičky. Hlavu vzhůru - takový je fotbal. Pochvalu zasluhují všichni včetně dobře povzbuzujících fanoušků.