Sestava : Havel Jan, Popadyuk O., Červenka K., Nový M., Šleglová L., Havel Jos. (C), Havel N., Trumpeš M., Benda V., Sokol J., Hamrus M., Čácha J., Chytil J., Hranáč R., Petrželka V., Le Minh Chau - Michal.

• 13.6. mladší žáci - Kvíčovice : Kdyně - 0 : 5
  • Rodiče pozor !
  • Kromě vítězství jsme si domů přivezli KLÍŠŤATA !

Předposlední zápas sezóny jsme odehráli na hřišti posledního mužstva tabulky.
      Pro naše hráče to byla nová zkušenost, protože celý zápas hráli proti bránícímu družstvu, které doslova zabetonovalo své brankové území. Naše první šance v páté minutě zápasu, kdy Červajz po přihrávce Alexe nastřelil tyč. Druhá šance v sedmé minutě velmi podobná - Trumpíno po přihrávce Červajze těsně vedle. První gól padl když Pepíno rozehrál roh přímo na hlavu Sokolíka, který nekompromisně proměnil 0 : 1. Na 0 : 2 Robin povedenou střelou z dálky. To bylo bohužel v prvé půli z naší strany vše.
      Druhý poločas patřil Nikoušovi, který s novými kopačkami nastřílel soupeři tři branky. Nejdříve po centru Trumpína z pravé strany – 0 : 3, následně pro změnu po přihrávce Trumpína – 0 : 4 a nakonec po centru Pepína na konečných 0 : 5. V druhém poločase ještě neproměněná penalta za soupeřovu ruku v pokutovém území.
      Vzkaz fanoušků Nikovo mamině – Maru Havlů : „takové kopačky musíš koupit všem hráčům !“