Kategorie: Ročník 2009/2010, Ročník 2009/2010

Prohra s Domažlickým Áčkem

12.5.2010

Sestava : Chytil Jozef, Trumpeš Martin, Nový Martin, Havel Jan, Čácha Jan, Petrželka Vojtěch, Benda Vojtěch, Hranáč Robin, Kufner Karel a Fořt Vojtěch

• 12.5. starší přípravka - Domažlice A : Kdyně - 2 : 1
    • Jak už se stává pravidlem naši hráči nastoupili k utkání s rozklepanými koleny. Nedokázali jsme podržet míč a ani si přihrát. Soupeřovu herní převahu lze vyjádřit góly 1 : 0 - první poločas ( brankářem vyražený míč bleskově doražený do branky ) a 2 : 0 - druhý poločas ( krásná kombinace a naše obrana jen "koukala" ). Soupeř nastřelil během utkání 2x dřevno a jednu tyčku.
      Námi zlepšená hra v druhém poločase však již na rozjetého soupeře nestačila. Podařilo se snížit pět minut před koncem zápasu po dobře zahraném přímém kopu Bendou na 2 : 1 ( vlastní branka ).

• 12.5. mladší přípravka - Domažlice B : Kdyně - 0 : 5
    • Naši nejmladší hráči a hráčky byli jednoznačně lepším družstvem a v zápase na jednu branku bylo k vidění mnoho nevyužitých gólových příležitostí.
      Branky : Čácha, Fořt, Kufner a 2x Petrželka.