Kategorie: Soustředění a příprava

Průběh soustředění Na Zelené

Mladší a starší žáci 17. - 20.1.2013

17.1.2013
Po příjezdu na ubytovnu nás čekalo překvapení v podobě množství sněhu, které tu napadlo. To jsme si ale vlastně přáli a tak je vše v naprostém pořádku. Všichni kluci jsou zatím hodní a usměvaví, protože neví co je čeká. Pro většinu z nich je zimní soustředění něco nového. Večer proběhlo slibované vážení a měření všech hráčů s velmi pozitivními výsledky, které jsou pochopitelně přísně tajné. Co se týče jídla a zázemí, tak je o nás opět výtečně postaráno stejně jako v loňském létě.


18.12013

Ráno už začíná tvrdý trénink a kluci dostávají pořádně do těla. Jako odměna za námahu nám byla k obědu po

dávána slepičí polévka a kuřecí řízek s bramborovým sa

látem. Odpolední trénink byl obdobný tomu rannímu, tedy kondiční zátěž. Jako poslední tréninková jednotka byla

připravena v Nýrsku v podobě přátelského utkání v místní hale. Všichni kluci jsou zatím zdraví a v suchu ...... Fotbal nás prostě baví !!!!!


19.1.2013

Sobotní ráno jsme začali v nýrské hale dvouhodinovým tréninkem, do kterého byli zapojeni i trenéři. Důraz byl kladen především na techniku a kombinační návyky všech hráčů.

Po dobrém obědě (knedlo,vepřo,zelo) následoval odpočinek a poté pětikilometrový běh zasněženou krajinou. Poslední třetí tréninková jednotka byla zaměřena pouze na získání síly a výbušnosti. Musím pochválit všechny kluky, protože i přes značné výkonnostní rozdíly makají všichni na doraz a ke každému cvičení přistupují velice zodpovědně. Zdravotně jsou všichni v pořádku a tak se můžeme těšit na poslední den, který bude stejně náročný jako ty předešlé.


20.1.2013

Závěrečný den soustředění byl poněkud volnější, než ty předešlé, přesto se ráno trénovalo naplno. Kluci byli rozděleni do dvou skupin podle zaměření na vytrvalostní nebo dynamický trénink. Po obědě se už hrál pouze fotbálek ve sněhu s dobrovolnou účastí. I přesto si tento fyzicky obtížný sranda zápas zahrálo hodně hráčů.

FOTOGRAFIE ZE SOUSTŘEDĚNÍ

Pokud bychom zhodnotily toto zimní soustředění, tak účel jednoznačně splnilo. Kluci se přesvědčili o tom, že trénovat v zimním období je mnohem náročnější než v létě, ale ze získané síly budou určitě čerpat během celého roku. Hodnocení jednotlivých hráčů je bezpředmětné, protože každý z kluků má jiné přednosti i nedostatky. Důležité je, že všichni dřeli tyto tři dny na sto procent a nikdo se vědomě neulíval. Dalším důležitým faktorem takovýchto akcí je ucelení kolektivu, což se doufejme povedlo.
Samozřejmě toto vše by nebylo možné bez skvělého zázemí, které nám bylo připraveno od ubytování po sušení věcí až po jídlo. To jsme dostávali výborné a v takovém množství, že si nikdo nemohl ztěžovat. Rád bych proto poděkoval jménem celého klubu všem, kteří se o nás během tohoto soustředění starali.
Závěrem musíme všem mladším i starším žákům SK Kdyně 1920 složit velké uznání, protože si myslím, že s takovýmto zatížením a zodpovědností k tréninku by mělo problém mnoho dospělých fotbalistů. JSTE PROSTĚ DOBŘÍ !!!!!

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.