Kategorie: Nezařazené

Závěrečná mladších a starších žáků

Závěrečná mladších a starších žáků8.11.2013

 

Hned na úvod bych se rád omluvil za pozdější vydání příspěvku. Bohužel došlo ke špatné komunikaci a tak doufám, že nás nedočkavci omluví.
Nicméně jak už bylo řečeno hlavním trenérem na závěrečné „bylo co oslavovat", protože umístění obou žákovských klubů je po polovině soutěže skvělé a všichni si zaslouží drobné ocenění alespoň v podobě takovéto akce. Myslím, že celý večer stál za to a ten kdo se nezúčastnil může jen litovat.
Po krátkém zhodnocení dosavadních částí žákovských soutěží a seznámení s plány oddílu na zimní přípravu včetně soustředění došlo na samotnou zábavu. Ta je tak trochu směrována pro rodiče, jako ocenění za jejich trpělivost a podporu našeho klubu, protože vše nakonec děláme pro děti. No, a jelikož v sobě máme všichni sportovního ducha, rozhodli jsme se, že v rámci závěrečné proběhne turnaj v bowlingu. Byly určeny tři kategorie, ve kterých se bojovalo o „překrásné ceny". Dvojice, jednotlivci a ženy. Doplňkové ocenění bylo „Trdlo turnaje a Miss turnaje". Samozřejmě, že při samotném klání o nic nešlo, ale i přesto se bojovalo, fandilo a hecovalo jako při mistráku. Důležitá byla především zábava a té si myslím všichni užili dosyta ...

 

Samotný turnaj dopadl následovně:

Kategorie dvojic
1.místo Paroubek st., Gondek st.
2.místo pí. Nová, Trumpeš st.
3.místo Patrik Gondek, Tomáš Paroubek (naši žáci !!!!)

Kategorie jednotlivci
1.místo Paroubek st.
2.místo Trumpeš st.
3.místo Gondek st.

Kategorie ženy
1.místo pí. Nová Lenka
2.místo pí. Kolerusová Jana
3.místo pí. Černá Bára

Miss turnaje
pí. Bosáková Marie

Trdlo turnaje
Jiří Jindrák

 

FOTOGRAFIE

ZA DALŠÍCH PŮL ROKU OPĚT NA SHLEDANOU PŘI UKONČENÍ SEZONY, TENTOKRÁT NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI.
Moc jsem zvědav v čem budeme soutěžit příště....

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.