Kategorie: Nezařazené

Ukončení sezóny mladších žáků

23.6.2012

Ukončení sezony 23.6.2012 hřiště Na Kobyle Kdyně


Po skončení letního turnaje v Měčíně,jsme se přesunuli na naše domácí hřiště,kde jsme pokračovali v oslavách zisku bronzových medailí a ukončení sezony.
Po krátkém hodnocení uplynulé sezony čekalo na naše mladší žáky malé překvapení.Každý hráč,který se podílel svým vzorným chováním a poctivým přístupem k tréninkům a zápasům,na největším úspěchu,který lze v okresním přeboru mladších žáků dosáhnout,dres s nápisem „přeborník okresu" a ještě jeden menší,připravený na podpisy spoluhráčů a trenérů.
Po předání dresů,byli hráči i rodiče seznámeni s novými týmy mladších a starších žáků,kteří budou reprezentovat náš klub v příštím ročníku okresních přeborů,hracími časy mistrovských zápasů a veškerými novinkami,nezbytnými pro další fungování mužstev.
Děkuji všem zúčastněným za pochopení a schválení těchto věcí a nakonec ještě panu Bendovi a panu Červenkovi za připomínky,které se nedají hodnotit jinak,než kladně.
Souhrn podmínek a novinek pro příští sezonu se pro ty,kteří se nemohli této akce zúčastnit,se objeví na stránkách v příštích dnech.
Přeji všem hráčům a trenérům hodně úspěchů a zdraví do nové sezony a rodičům děkuji za celoroční podporu a trpělivost.
Hranac.

FOTO ZE ZÁVĚREČNÉ

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.