Kategorie: Nezařazené

Legendy Bohemians v Postřekově

31.07.2011 přidán komentář a foto !

Fotbal v Postřekově si o tomto víkendu připomíná významné jubileum, šedesát let své existence. Součástí nedělních oslav na hřišti v Postřekově bude přátelské utkání Staré gardy Sokola Postřekov s fotbalovými legendami Bohemians Praha.

Zleva Zdeněk Hruška, Jan Berger a Antonín Panenka.
  V duelu, který začíná v neděli 31. července ve 14.30 hodin, nastoupí za hosty například autor slavného penaltového ´dloubáku´ Antonín Panenka, dále legendy Jan Berger, Karol Dobiáš, Zdeněk Hruška, Miroslav Valent, Vítězslav Mojžíš, Zdeněk Prokeš, František Jakubec, Milan Boháč, František Štambacher, Pavel Mráz a Patrik Dobiáš. Utkání řídí Karel Kuška.
  O přestávce tohoto zápasu dojde na předání pamětních listů funkcionářům či hráčům, kteří v minulosti přispěli k rozvoji kopané v obci.

Jak jsem viděl zápas já :

  Kdo se nezajel do Postřekova podívat, může teď jen litovat. Bylo se totiž na co koukat!
  Hráči, kteří si užívají "fotbalového důchodu" totiž předváděli divákům mnoho krásných fotbalových momentů. Ukázali, že technika a fotbalovost se nezapomíná! Bylo k vidění mnoho krásných a přesných přihrávek, centrů, kliček, držení míče při napadání, technických střel, .... , a taktéž krásné branky.
  Je úžasné, že v týmu "legend" se potkávají táta a syn ( Karol a Patrik Dobiášovi ). Je úžasné, že Berger dokáže s míčem s přehledem přespurtovat polovinu hřiště. Je úžasné, že sotva již chodící Panenka odcentruje přesně přes celou šířku hřiště. Je úžasné, že ..... , a tak bych mohl pokračovat.
  Skóre po poločase 0 : 3 ( Postřekov : Bohemka ), na druhý poločas jsem již nemohl zůstat.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.