Kategorie: Nezařazené

Kdyňský úspěch v Mochtínském přespolním běhu

Mochtínský přespolní běh 2012

Již druhým rokem se naši mladí fotbalisti zúčastnili tradičního přespolního běhu v Mochtíně.
Tentokrát se zúčastnila kompletní sestava mladších žáků(kromě dvou marodů:Martina Trumpeše,Jožina Chytila a přespolního hráče Lukáše Sobolíka),která v neděli vyrazí dobít Holýšov.
Naše výprava slavila obrovský úspěch.

Bronzovou medaili ve své kategorii vybojoval Robin Hranáč,stříbrnou medaili David Štefek a zlatou medaili obhájil již v minulém ročníku zlatý Vojtěch Petrželka.
Na start se jako první v kategorii 2002 postavil Vojta Petrželka.Zatím co se jeho maminka snažila vysvětlit panu Červenkovi důvod rostoucích cen potravin v obchodním řetězci Tesco,se trenér zabýval taktickou přípravou našich závodníků....
Vojta se hned po startu,dostal do vedoucí skupinky a toto místo si až do konce závodu pečlivě hlídal.Vzávěru,z druhé pozice nasadil k rychlému spurtu,který skončil vítězstvím.
V další kategorii,pro nás nejpočetnější,nastoupili na start:Robin Hranáč,Martin Nový,Pepa Kolerus,Tomáš Barhoň,Honza Čácha a Tomáš Paroubek.
Po ostré ráně startovací pistole začal velký boj.Asi po sto metrech se vytvořila tříčlenná skupinka,ve které se na druhém místě hodně dlouho držel velmi zlehka běžící Tomáš Barhoň.Po prvním kole se vytvořila mezi touto skupinkou a zbytkem závodníků asi třicetimetrová propast,kterou dokázal překonat už jen Robin,který se pomalu a jistě dotáhl až na třetí příčku,kterou už po zbytek závodu kontroloval.Na první dva závodníky už nestačil.Krásné čtvrté místo obsadil Tomáš Barhoň,páté místo obhájil z loňského roku Esíčko,Na šestém místě doběhl Pepa Kolerus na osmém místě ,velké překvapení závodu,Tomáš Paroubek a na devátém,až do posledního centimetru bojující Honza Čácha.
V poslední kategorii starších žáků,se na start postavili:Vojta Benda a David Štefek,naše další želízko v ohni...Dle taktických pokynů trénéra se David držel v přední skupince závodníků a propracoval se velmi lehkým stylem k druhé příčce,kterou si po zbytek závodu až do cílové rovinky,dokázal pohlídat.Gratulujeme!
V silné skupince,převážně atletických závodníků se Vojta Benda určitě neztratil a doběhl si pro pěkné osmé místo.
Vystoupení Davida Štefka zaujalo jednoho z přítomných trenérů atletiky natolik,že ho pozval na krajský atletický mítink do Klatov,aby změřil síly s ještě většími borci na trati 1000 metrů.
David projevil zájem a všichni doufáme,že se této akce zúčastní a předvede minimálně tak kvalitní výkon,jako v Mochtíně.Držíme palce.
Na závěr děkuji všem závodníkům za vzornou reprezentaci našeho klubu a všem rodičům za pomoc s dopravou.

napsal: Bohouš

FOTO ZE ZÁVODU

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.