Kategorie: Nezařazené

39. ročník Mochtínského přespolního běhu

6.5.2011

  Místo fotbalového tréninku ml.žáků a starší přípravky "A" jsme se zúčastnili 39. ročníku MOCHTÍNSKÉHO PŘESPOLNÍHO BĚHU.

 • Závod pořádal fotbalový klub TJ Sokol Mochtín ve spolupráci s Pošumavským regionálním centrem Sport pro všechny a MAS Pošumaví.
 • Více o závodě na : http://www.fotbalkdyne.cz/upload/joha/různé/Beh_2011.doc
   Pro zpestření tréninkového programu, získání nových zkušeností během na střední tratě, jsme se rozhodli, že navštívíme již tradiční Mochtínský přespolní běh.
   Zúčastnilo se ho sedm hráčů našich žákovských mužstev : Pepa Havel, Marek Hamrus, Robin Hranáč, Jožin Chytil, Vojta Benda, Martin Nový a Vojtíšek Petrželka.
   V kategorii 2002 startoval Vojta Petrželka a doběhl si po velmi kvalitním a taktickém výkonu pro zlatou medaili. Byl opravdu nejlepší a patří mu velký dík za vzornou reprezentaci našeho oddílu. Samozřejmě má obrovský podíl na jeho výkonu jeho maminka, která ho dokázala před startem velmi dobře nabudit a motivovat.
   V kategorii 2000 startovali tři naši kluci. Robin hned po výstřelu startovací pistole nasadil takové tempo, že už po 100 metrech bylo jasné, že to nemůže vydržet. Jeho první místo, které si s náskokem držel až na hranici 200 metrů bylo sice pěkné, ale bohužel se běželo na 450 metrů .... Něco podobného předvedl i Jožin, mimochodem syn bývalé atletky mistrně Slovenska v běhu, která zřejmě při jeho přípravě na závod zvolila špatnou taktiku. Nejlépe se s taktikou popral Esíčko, který si doběhl v silné konkurenci pro krásné páté místo. Opět musíme poděkovat mamince za zvolenou taktiku = " běž, nebo tě jí fláknu !!! ".
   V kategorii 98 jsme měli také tři želízka v ohni. Byl to velmi těžký, silnou konkurencí obsazený závod. Nejlépe si rozložil síly Pepíno, který po velmi dobrém výkonu vybojoval pěkné šesté místo. Marek a Vojta Benda bojovali statečně, ale na přední místa to nestačilo.
   Musím poděkovat všem klukům za příkladnou bojovnost a vzornou reprezentaci našeho klubu a rodičům za pomoc s dopravou.
   Myslím, že jsme si užili krásné sportovní odpoledne a budeme se těšit na příští ročník.
  Fotky ze závodu : http://www.fotbalkdyne.cz/6.5.2011.p201.html
   Zapsal Bohouš

  print Formát pro tisk

  Komentáře rss

  Přidat komentář >

  Nebyly přidány žádné komentáře.